Groot Vrijwilligersoverleg

Gezellige lunch met veel van onze vrijwilligers


Gezellig tafelen en natafelen na het jaarlijkse Groot Vrijwilligers overleg van DE-Toltuin waarin we terugblikten op 2018, ons jubileumjaar (5 jaar) maar ook vooruit blikten naar alles wat we in 2019 willen gaan realiseren en organiseren! Een stuk of 8 vrijwilligers konden er helaas niet bij zijn maar 15 vrijwilligers waaronder het merendeel van de “vaste kern” was er wel bij en leverde input voor weer een jaar vol Toltuin activiteiten. Dit overleg plus lunch is inmiddels een vaste traditie geworden voor onze vrijwilligers en geeft een beetje een feestelijke start altijd van het nieuwe Toltuinjaar.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>